Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Når jeg prøver å laste ned et bilde, så står det på vært eneste bilde: Feil Denne filen var for stor for å laste opp. Er det noe jeg kan gjøre for å laste opp bildet? :icon_confused:

Skrevet

Kanskje du har brukt opp "kvoten" din og må slette noen andre bilder du har lastet opp tidligere? I så fall kan du gjøre det inne på Kontrollpanelet. Hvis ikke kan det hende at selve bildefilen er for stor, og da må du krympe den litt først, f.eks i Paint.

Skrevet

Her på hundesonen :)

Det er en veldig lav kvote man kan laste opp bilder her på hundesonen pga det tar mye plass.

Så det jeg anbefaler deg å gjøre er å laste opp bildene til facebook, picasa, imageshark, photobucket ol også heller lime linken inn mellom img tagger :)

Skrevet

Kanskje du har brukt opp "kvoten" din og må slette noen andre bilder du har lastet opp tidligere? I så fall kan du gjøre det inne på Kontrollpanelet. Hvis ikke kan det hende at selve bildefilen er for stor, og da må du krympe den litt først, f.eks i Paint.

Det er en veldig lav kvote man kan laste opp bilder her på hundesonen pga det tar mye plass.

Så det jeg anbefaler deg å gjøre er å laste opp bildene til facebook, picasa, imageshark, photobucket ol også heller lime linken inn mellom img tagger

Takk for svar :) Nå kan jeg legge ut bildene :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...