Gå til innhold
Hundesonen.no

"Här erbjuds Expressens reporter att ha sex med en hund"


HHC

Recommended Posts

Og hvor er hundene kjøpt? Jo på blocket, svenske finn.no - dette er hvorfor jeg aldri kunne omplassert min hund til noen jeg ikke kjente og kunne fulgt opp. Stakkars dyr - mennesker må være den verste skapningen som er skapt...

http://www.expressen.se/nyheter/avslojar/1.1364894/har-erbjuds-expressens-reporter-att-ha-sex-med-en-hund

Edit; så vedkommende hadde linket til den gamle artikkelen, men tviler på at expressen har fulgt det opp... Og det er forresten fortsatt like motbydelig...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ser artikkelen er noen år gammel, men temaet synes jeg allikevel er aktuelt!

Helt kvalmende å lese den artikkelen. Herregud, finn dere en på deres eget "nivå".. Et tre ellerno.

Syke, syke mennesker! :icon_cry:

Det ekleste er nesten at de tror de gir dyr nytelse ved å ha sex med dem. Så vidt jeg vet er det vel nesten bare mennesker og delfiner som har seg for nytelsen skyld?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det ekleste er nesten at de tror de gir dyr nytelse ved å ha sex med dem. Så vidt jeg vet er det vel nesten bare mennesker og delfiner som har seg for nytelsen skyld?

Og aper. De kan sjekke opp en ape, synes jeg.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Dette er nok ikke SÅ sykt som en skulle tro(forstå meg rett) - altså at det fins mange flere enn man skulle tro som holder på med slikt, eller tenner av å se på det. For at det skal lages, så må det finnes et stort nok marked slik at de tjener penger på det - tydeligvis er det det dessverre.

(ja, selve handlingen er også ulovlig i Norge og syk, men det er det altså sikkert flere enn vi tror som mener noe annet)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

(ja, selve handlingen er også ulovlig i Norge og syk, men det er det altså sikkert flere enn vi tror som mener noe annet)

Men er det blitt forbudt å ha sex med dyr i Norge nå? Vet det ikke var spesielt lenge siden jeg hørte at det fortsatt var lovlig, nemlig.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men er det blitt forbudt å ha sex med dyr i Norge nå? Vet det ikke var spesielt lenge siden jeg hørte at det fortsatt var lovlig, nemlig.

Jeg tror faktisk ikke det er ulovelig å ha sex med dyr i Norge.

Om det ikke har kommet en lovendring.

For noen år siden var det en godt voksen mann som tok kontakt med folk i hestemiljøet og tilbød penger for å få ha sex med hestene på stallen.

Det ble en del skriving i avisene om dette, for saken ble politianmeldt.

Og om jeg ikke husker helt feil, så var det i alle fall ikke da noen lov som forbød denne galskapen.... :blink:

Ellers er det bare helt avskyelig at folk kan finne på noe sånt!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men er det blitt forbudt å ha sex med dyr i Norge nå? Vet det ikke var spesielt lenge siden jeg hørte at det fortsatt var lovlig, nemlig.

Forbudet ble opphevet sammen med forbudet mot homofili i 1972 (man mente åpenbart at det var samme greia), men kom tilbake igjen i 2007 eventuelt 2008 (husker ikke helt).

Hver 5 Norske veterinær har enten oppdaget seksuelt misbruk eller mistenkt det.

Det er så sykt, så sykt. En ting er å tenne på dyr, det er mer enn psykt nok, men å innlate seg på seksuelle handlinger med et vesen som ikke samtykker eller har evne til å samtykke.. :twisted:

Om det så er dyr, barn, utviklingshemmede osv... Får lyst til å si "skuddpremie", men dessverre er jeg prinsipielt i mot dødsstraff :(

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Avskyelig.

Forbudet ble opphevet sammen med forbudet mot homofili i 1972 (man mente åpenbart at det var samme greia), men kom tilbake igjen i 2007 eventuelt 2008 (husker ikke helt).

Er du sikker på at det ble forbud mot det igjen? Vet det ble tatt initiativ til å gjeninnføre forbudet i 2007, men ble det gjennomført?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Avskyelig.

Er du sikker på at det ble forbud mot det igjen? Vet det ble tatt initiativ til å gjeninnføre forbudet i 2007, men ble det gjennomført?

Nei, vet du, jeg er ikke sikker... Kan hende det ikke ble gjennomført faktisk. Prøver å finne paragrafen, men finner en ikke :blink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, fysj! Noe så grusomt... :icon_cry:

For noen år tilbake var det i alle fall en politimann som stod i med grisene i Skien/Porsgrunn, vet jeg... Han hadde funnet en grisegård eller noe i den duren, og filmet hele senarioet... Han levde vel ganske opp til politietskallenavn da..Purk... :aww:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da har vi entret en fryktperiode. Den som skulle starte ved 6 mnds alder startet plutselig i dag, 7 mnd og 8 dager gammel. Henger på greip med stor rase, tregere utvikling.  Han ville PLUTSELIG ikke entre bussen. Han som ELSKER buss! Bussjåførene elsker ham også, for han står som et skolelys og logrer ivrig og glad når de svinger inn på holdeplassen. Han bykser like glad og ivrig ombord. ..et. Bykset. Har bykset. Har elsket buss. Nå ville han IKKE gå ombord, helt plutselig. En hyggelig medpassasjerer tilbød seg å løfte ham ombord, noe Edeward satte STOR pris på, og takket mannen for i flere minutter etterpå. Ikke sett ham så takknemlig siden han oppdaget paraplyens funksjon.  Heldigvis er bygdebussen et samfunn, fullt av hundefolk, og alle de nærmeste trådte hjelpsomt til og var hyggelige og pratet og koste med ham, noe han ble kjempeglad for. Han elsker oppmerksomhet fra fremmede mennesker som elsker hund. It takes a village to raise a puppy. Ingen setback til fair of stairs da vi skulle av igjen, heldigvis. Spent på hva annet som plutselig blir skummelt fremover. Han får ikke relapse på trapper, og det neste skumle bør heller ikke bli heis. Han er for stor og tung til å bæres. I tillegg har han så ekstrem separasjonsangst, han kan ikke være hjemme alene unntatt når han er så utslitt at han MÅ sove.  Dette blir spennende fremover. Håper det går fort over igjen.  Utgangsstilling på tom hånd har forøvrig bedret seg litt. Den er langt fra bra, men det hender han gjør det for å være snill med meg, og legger ingenting imellom når han tydeliggjør at dette er en act of kindness fra ham til meg. Han har forstått at det gjør meg glad, så han belønner meg med utgangsstilling på tom hånd for å vise at han setter pris på adferden min innimellom. Kanskje blir det bronsemerket en dag. Kanskje. 
    • Ja her er det nok å jobbe med, det er helt sikkert 😅Hun er blanding mellom cavalier og puddel (det ligger noen bilder på instagram under lindaoglilje hvis noen vil se, har ikke lyst til å legge ut så mye her ettersom jeg bare har henne på prøve). Jeg kjører en Prius og buret står i baksetet, så tror ikke det er bilen som er problemet. Det er nok heller tidligere erfaring med bilkjøring som gjør dette et stressmoment for henne. Men hun er utrolig lydig da, så hun hopper inn i bilen når hun får beskjed om det. Hun er veldig søt når hun ikke er stressa, men det er jo sånn ca. én time i døgnet 😅 Men hun har bare vært hos meg en uke så hun trenger nok enda litt tid på å lande helt.
    • Morsomt med småplukk å jobben med😅Enig med @simira, ta det helt tilbake til start. Hvilken rase(r) er hun (noen er jo kjent for å ha et litt høyere stressnivå enn andre)? Og hvilken bil har du? Udyret mitt synes bilkjøring er helt ok i min kompakt suv (der tar hun hele bagasjerommet, så ikke plass til bur, men har lastegitter); men hun hater å kjøre bil om vi låner type stor kassebil der hun må være i varerommet. Stressnivået går til himmels. Gjør det hele lystbetont med bildøren åpen og motoren av i begynnelsen, om hun er mottakelig for sitt/bli kommando eller bare be henne hoppe opp i bilen (om hun ikke er så liten at hun må løftes inn da). Babysteps og alt det der, masse lykke til!
    • Oof, det gjorde vondt å lese! Og jeg tror slett ikke hun nødvendigvis er trygg selv om hun er rolig da. Jeg ville faktisk vurdert å prøve å starte på scratch med burleker og positiv assosiasjon til buret som IKKE medfører timesvis med passivisering. Og ut fra det lille jeg vet så langt så er jeg helt sikker på at du klarer å få til dette når hun etterhvert får oppleve mer frihet, aktisering og meningsfylte oppgaver!
    • Hun har sittet 10 timer i bur daglig der hun kom fra, så hun er forsåvidt trygg og rolig i bur, men det er vel mest fordi hun har lært seg å være passiv der. Hun har også ressursforsvar på liggeplass, og tror helst bare hun vil være i fred når hun går inn i buret (ikke at jeg har bur innendørs uansett, men fikk det inntrykket der jeg hentet henne). Hun har litt problemer den frøkna her 🙈 Men hun er bare 3 år og synes det er veldig gøy å trene, så tror absolutt det er håp for henne.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...