Gå til innhold
Hundesonen.no

Snake kjede


Recommended Posts

Skrevet

Jeg har 30 cm til Blondie (stor papillon) og det passer henne veldig bra :) Hun har litt ekstra å gå på. Bestilte også mitt fra 2dogs.no. Veldig hyggelige folk med kjapp levering :)

Skrevet

Lenke til utstilling:

item-1540.jpg

Edit:

Her ser man litt lettere hvordan de er leddet:

31H8Q0YFXFL._SS500_.jpg

De sklir lettere i pelsen enn vanlige strupelenger og klyper ikke eller henger seg fast i pels, hvertfall ikke på mine raser som har relativt mye rundt halsen.

  • 3 months later...
Skrevet

Slenger meg på denne, istedet for å lage en ny tråd.

Er på utkikk etter nytt utstillingsbånd til Taxi, da jeg har et par stykker jeg ikke liker noe særlig.

Sitter og ser på dette kobbelet: http://www.hurttacol...-leash-round-2/

- og tenker at det blir bra sammen med et snakekjede i gull. Fargene hans er rød og hvit med innslag av sort, og han har endel beheng på halsen.

Men den nettbutikken som var linket til her oppe har det ikke i størrelsen hans. Jeg vil tro 35cm passer. Noen som vet om andre nettbutikker som har dem? Evt. dyrebutikker i Oslo?

Takk for svar :)

Skrevet

Du kan sende dem en mail og be dem sjekke, evt spørre når de får inn.

Mail er sendt :-) Hvis jeg ikke får tak i før, får jeg forhåpentligvis kjøpt på utstillingen i vikingskipet.

Skrevet

Mail er sendt :-) Hvis jeg ikke får tak i før, får jeg forhåpentligvis kjøpt på utstillingen i vikingskipet.

Vi har :) Trooor alle størrelsene er inne også, men kan eventuelt dobbeltsjekke i morgen?

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...