Gå til innhold
Hundesonen.no

NSSK, Hovedutstilling 2011, Hokksund


Scarlet

Recommended Posts

Skrevet

NORSK SHETLAND SHEEPDOGKLUBB

Inviterer til utstilling på Hokksund camping, Hokksund

13. og 14. august 2011

Shetland Sheepdog, valp og voksne.

Påmelding innen 13-juli

Lørdag 13. august : Valper og hannhunder

Søndag 14. august: Tisper, avls-og oppdretterklasser, BIR og BIM voksen og veteran

Dommer: Mrs. Gill Partridge, Kennel Rainelor

Lørdag kveld vil det bli grilling og sosialt samvær på plassen.

Vi ønsker alle sammen hjertelig velkommen

Påmelding sendes til: Bankkonto NSSK

NSSK v/Sissel Tangnes 5010 05 64650

Saksumdalsveien 750, Påmeldingsgebyrer:

2608 Lillehammer Eksteriør (alle klasser) kr 320

E-post: [email protected] Valp kr 200

Kontakttelefon: 61 25 46 02

Nettpåmelding: www.nssk.no

Bestilling av hytter kan gjøres her: www.hokksund-camping.no [email protected] Tlf.: 32 75 42 42

F.o.m. 3. påmeldte hund reg. på samme eier gis 50% rabatt (gjelder ikke valp) dersom påmeldingsgebyrer er innbetalt innen påmeldingsfristen.

Påmeldingen er bindende. Påmelding etter fristens utløp, medfører betalingstillegg på 50% og at eventuelle rabatter bortfaller.

Skrevet

Denne tror jeg vi må få med oss. Blir Storms første voksenutstilling på bursdagen min da :)

  • 1 month later...
Skrevet

Og da har jeg endelig fått somla meg til å melde Storm på, så nå er det bare å legge seg i hardtrening!

Skrevet

jeg tar en tur for og kikke på sheltiegutta på lørdagen. Maja kommer til og ligne mer på en Kinesisk nakenhund på den tiden, så ble ikke noe utstilling på henne gitt.

Skrevet

jeg tar en tur for og kikke på sheltiegutta på lørdagen. Maja kommer til og ligne mer på en Kinesisk nakenhund på den tiden, så ble ikke noe utstilling på henne gitt.

Da må du komme bort og hilse på da :D

Tindra stiller samme dag som hannene :D

  • 5 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvis det ikke er trygt for dem å være i bilen så er det bedre å la dem være hjemme. Du får grinder til bilvindu og lås til bagasjeromsluker som gjør at du kan ha dem åpne uten at folk får tilgang.
    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...