Gå til innhold
Hundesonen.no

Ødelagt ravhalsbånd


Recommended Posts

Skrevet

Jeg bestilte det fra http://flatthalsband.com, ser ikke det står noen plass på siden deres at de reparerer.

Jeg er litt halvdårlig i og tyde svenske, meen:

Skadad produkt

Är ditt halsband av någon anledning skadat vid leverans skickar du tillbaka det och får det utbytt mot ett nytt utan extra kostnad. Är skadan självförvållad kan du när som helst returnera halsbandet och få det lagat. En avgift om f.n 50 kr tas ut för reparation.

Det er vell selvpåført, er det ikke?

Skrevet

Hej.

Du skickar ditt trasiga halsband och lägger i 50 SEK, eller ungefär i

norska SEDLAR. Ej mynt.

Vi skickar ett nytt.

Sendte mail og fikk dette tilbake.

Skal jeg bare sende halsbåndet og 50 SEK, thats it?

Men 50 SEK blir 43,7 NOK, men det står vell at hun ikke skal ha mynter, eller?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...