Gå til innhold
Hundesonen.no

Talentbyrå el lignende for hunder?


Kine Helen

Recommended Posts

Skrevet

snakket med en i dag som hadde hunden sin i ett eller annet byrå for dyr. slik at hvis folk skulle ha dyr og slikt med i filmer så kunne de gå der og se bilder osv og "hygre" dem til jobben.. også fikk eieren betalt for dette..

noen her som har hørt om det eller?

Skrevet

Nei har ikke hørt om dette faktisk :(

Men det finnes vel siden man bruker dyr i filmer :D Ville du gjerne ha at Speedy skulle bli en kommende super stjerne? Hehe

Skrevet

Jeg tror du må gå til de forskjellige frimaene og levere dem hunden din sin mappe.

Dvs. bilder av hunden, hva den kan, beskrivelse av hunden osv. akkurat som en mappe for modeller.

Skrevet

gjør deT?

nei vi har ikke registrert oss enda:)

Prøvde å registrere meg,men så stod det at jeg måtte betale penger inn på en sånn konto, så da gidder jeg ikke

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...