Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei


CamillaM

Recommended Posts

Skrevet

Hei.

Da var jeg blitt medlem også.

Camilla heter jeg, 28 år, stolt eier av en 4 år gammel Staffordshire Bull Terrier tispe ved navn Harriet. Vi trener litt agility og LP noe vi begge synes er utrolig morro. Harriet fikk nylig sitt første kull så akkurat nå har vi 5 fantastiske valper boende her. Vi skal selvfølgelig beholde en. :P

:console:

post-7953-0-34193700-1299692752_thumb.jp

Skrevet

Hei og velkommen :lol:

Trener du i stovner hundeklubb? Jeg tror jeg har møtt dere på fritrening i hallen på kløfta sist senvinter/vår :icon_redface:

Skrevet

Hei og velkommen :aww:

Trener du i stovner hundeklubb? Jeg tror jeg har møtt dere på fritrening i hallen på kløfta sist senvinter/vår :icon_redface:

Hei :lol:

Nei det kan ikke ha vært oss, holder til i Asker.

Takk Camo :lol:

Skrevet

Hei :icon_redface:

Nei det kan ikke ha vært oss, holder til i Asker.

Takk Camo :lol:

Okey. Det var en der som het Harriet og lignet veldig på din nemlig :lol: Men skjønn er nå din å da! :aww:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...