Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg leter og leter, men finner ikke en ny Mesh Cushion sele fra Muscat. Dette er den beste selen jeg har funnet til Sølve og den jeg har nå er utslitt etter 3 års bruk. Jeg vet at forhandleren av denne selen er gått konk så det er ikke mulighet å få den bestilt inn, så nå håper jeg det er noen snille soniser som har sett den i dyrebutikk og kan formidle kontakt for meg?

Jeg skulle så gjerne hatt denne selen i sort eller lyse blått, i størrelse nest minst, dvs hvor ryggplaten er 9 cm bred. Selen er justerbar rundt nakke og midje med stropper og har refleks på ryggplaten og to ringer til kobbel.

Dette er de beste bildene jeg har siden photobucket er kranglete..

Håper noen kan hjelpe? :blink:

IMG_7209.jpg

IMG_7244-Kopi.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...