Gå til innhold
Hundesonen.no

Sonentreff i Skiptvet


armagnac

Recommended Posts

Skrevet

Vi blei ikke så mange som vi hadde trodd i dag, 5 stk dukket opp ;) Men hundene kosa seg både store og små :P Nå ligger i hvertfall mine rett ut og sover :P

Tok en del bilder av dem :P

IMG_7783.jpg

IMG_7678.jpg

IMG_7838.jpg

IMG_7798.jpg

IMG_7786.jpg

IMG_7767.jpg

IMG_7765.jpg

IMG_7758.jpg

IMG_7747.jpg

IMG_7740.jpg

IMG_7730.jpg

IMG_7713.jpg

IMG_7710.jpg

IMG_7700.jpg

IMG_7690.jpg

IMG_7685.jpg

IMG_7679.jpg

IMG_7674.jpg

Skrevet

Ånei!

Jeg trodde det var neste helg :S

Jaja, jeg hadde jo ikke kunnet uansett, for det ble kurs denne helgen istedenfor... Neste gang skal jeg være flinkere til å skrive ned datoer!

Ser ut som dere koste dere for det!

Skrevet

Ånei!

Jeg trodde det var neste helg :S

Jaja, jeg hadde jo ikke kunnet uansett, for det ble kurs denne helgen istedenfor... Neste gang skal jeg være flinkere til å skrive ned datoer!

Ser ut som dere koste dere for det!

Vi kosa oss vi ;) Neste helg skal jo alle, inkludert meg på Letohallen for å stille :P Det kommer nok fler treff :P

Skrevet

koselig da! Du må skrive under bildene hvem som er hvem sin hund! :P

Jeg er pinelig dårlig på navn :P Corgien er Anette&Amiga sin ;) De andre er jeg litt usikre på om er på sonen eller om de bare var venner av Anette :P

Håper Anette kan hjelpe meg med navn på hundene og eierene :P

Skrevet

Den svarte fare heter Linux, og tilhører et vennepar av meg som ene halvdelen ble med :D

Berner Sennenenennen er Reefer sin og heter Hazel

Den hvite og svarte kua heter Nanti! og er eid av en rar hovslager

Den blå korspredde er eid av samme rare hovslager og heter Kita

:D

Ja og Milkshaken-Amiga er eid av meg :P

Kan jeg stjele noen av bildene? Var jo noen bra av Amiga :D

Skrevet

Har du flere bilder? :D

Kunne du lagt de ut/hostet de i et album så jeg kunne fått dem? :D

Hazel hadde det utrolig fint, hun ligger som en blob på gulvet og små-boffer i søvne :D

Skrevet

Den svarte fare heter Linux, og tilhører et vennepar av meg som ene halvdelen ble med :D

Berner Sennenenennen er Reefer sin og heter Hazel

Den hvite og svarte kua heter Nanti! og er eid av en rar hovslager

Den blå korspredde er eid av samme rare hovslager og heter Kita

:D

Ja og Milkshaken-Amiga er eid av meg :D

Kan jeg stjele noen av bildene? Var jo noen bra av Amiga :D

hahah ler godt :D Tror vi skal kalle Amiga levende pipeleke på 4 bein :P:D

Selvsakt er det bare å ta bilder, bruk dem hvor dere vil :D

Blei en del nesten like, så er de beste som ligger ut :P Syntes det var vanskelig lys i dag :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
    • Om kjøper har betalt full valpepris og hunden står registrert på valpekjøper, så eier denne alle rettigheter. Da er det normalt med en leasingavtale for kull hvor andre enn eier er oppdretter. Her vil nok avtalene være forskjellig, normalt sett leaser man for prisen av en valp eller en valp.  Hvilken avtale som gjøres er mellom partene selv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...