Gå til innhold
Hundesonen.no

På tur med to fine damer


Margrete

Recommended Posts

Skrevet

I dag dro vi på en riktig så spontan tur til Kløfta for å lufte litt på jordet til 2ne, se som de koser seg :wub:

IMG_1314.jpg

Dina på jakt etter Nora

IMG_1373.jpg

Nora føler seg nok litt inneklemt her

IMG_1463.jpg

Dina forteller Asti ett og annet...

IMG_1471.jpg

Nora å

IMG_1383.jpg

Og der fikk Asti tak i ballen, og det er nok ikke fult så artig som han hadde tenkt seg :)

IMG_1407.jpg

Den ballen er MIN og jeg skal ha den tilbake NÅ!

IMG_1398.jpg

Hvor er dem scaredturn.gif

IMG_1390.jpgf

Føler seg nok litt paranoid scaredturn.gif

IMG_1503.jpg

å å hva har jeg gjort nå! Tør ikke slipp, må holde

IMG_1499.jpg

Spiser du meg om jeg slipper?

IMG_1509.jpg

Phu overlevde!

IMG_1510.jpg

Vakre Norris :ahappy:

Skrevet

Oj, hvor hen på Kløfta var dere? Vi bor jo også på kløfta, og bruker jordene rundt omkring ganske flittig :wub:

Fine hunder og bilder forresten, Asti var skikkelig fin :ahappy:

Skrevet

Hehe.. jeg hadde slupper relativt raskt om Norris hadde hengt i andre neden med det utrykket der hvertfall... :ahappy:

Skrevet

Oj, hvor hen på Kløfta var dere? Vi bor jo også på kløfta, og bruker jordene rundt omkring ganske flittig ;)

Bor ikke så langt unna bo og behandlingssenteret, jordet er sånn omtrent der *peke* ;)

Hehe.. jeg hadde slupper relativt raskt om Norris hadde hengt i andre neden med det utrykket der hvertfall... :rolleyes2:

Det er nok lurt det, hun kødder ikke når det gjelder de ballene.. Hun er Super-Norris når det er tennisballer i nærheten, hun :lol:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
    • Er det like mye pelsstell på langhåret collie, Shetland sheepdog og bearded collie? Og er det noen forskjell i mentalitet? Evt.Corgi
    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...