Gå til innhold
Hundesonen.no

Fjols til fjells


minstemann

Recommended Posts

Skrevet

Vi har hatt besøk av Huldra, Nökken, Tulla, Aynï og Nenya i helga. På søndag var vi på tur i fuglefjellet. Vi så skremmende lite fugl, så det kan være jeg ikke er en så god fugleguide som jeg burde ha vært -jeg forsøker som regel prøve unngå fugl i fjellet.. men vi hadde i alle fall en fin tur!

besk001.jpg

besk006.jpg

pust i bakken for Fasit.

besk013.jpg

Kaffepause på "toppen".

besk017.jpg

Søskenkjærlighet.

besk020.jpg

besk024.jpg

besk015.jpg

Veldig varm og sliten Fasit.

Skrevet

Så flotte bilder! ;) Synes det var fint du utelot de som var litt mer upassende... :)

Og med den kommentaren ba du ikke om at folk skulle bli nysgjerrige i det heeeele tatt :P

Skrevet

Og med den kommentaren ba du ikke om at folk skulle bli nysgjerrige i det heeeele tatt :)

Haha.. ;) Det ligger flere bilder i bloggen hennes, pluss at nå har jeg også blogget. Det ble så mange bilder at jeg orker ikke å legge alle inn her, dessuten er det fra hele besøket vårt, ikke kun som fjolsete turister til fjells. :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...