Gå til innhold
Hundesonen.no

Påmelding via NKK


Guest Dratini

Recommended Posts

Guest Dratini
Skrevet

Noen som vet om utenlandske utstillere får til å melde på via NKKs elektroniske tjenester? Det er for årets rasespesial (som har påmelding via terminlisten til NKK). Hadde vært så mye enklere for de å melde seg direkte på der (samt at de da betaler med det samme) enn at de må sende påmeldingene til meg.

Skrevet

Satt og lurte på om man faktisk må være medlem av NKK for å få bruke deres "Min side" - men troligvis må man ikke det... Hvemsomehelst bør jo kunne registrere seg der med passord og sånt - og derved bruke den elektroniske påmeldingen. Men jeg er sannlig ikke helt sikker, altså.

Susanne

(Men du kan jo melde på elektronisk for dem - og bruke deres eget kredittkort å betale med i alle fall)

Guest Dratini
Skrevet

Har nå fått svar fra NKK, utenlandske utstillere kan registrere seg inne på "Min Side" og melde på elektronisk :whistle: *puh* - da blir jobben min mye enklere :lol:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...