Gå til innhold
Hundesonen.no

Belgerspesialen Hemsedal 2010


Carina

Recommended Posts

Skrevet

Da nærmer det seg utstilling i Hemsedal, og i den forbindelse lurer jeg på hvem som skal og hva dere skal stille i? Utvidet frist går ut i dag. :ahappy:

Vi skal, Cane skal gå lydighet på lørdag og Zofia skal stilles ut på søndag. Vurderer å stille Zofia lørdag også, men er redd det skal kræsje med lydigheten. Noen som har lyst til å stille henne ut for meg hvis det skulle skje?

Skrevet

Jeg var gal i gjerningsøyeblikket og meldte Rina på lydighet og utstilling begge dagene.

Lydigheten blir prioritert om det skulle krasje, men regner med at det går seg sånn ca til :ahappy:

Du finner helt sikkert noen som kan stille Zoffis om det skulle krasje med lydigheten lørdagen, så jeg synes du skal melde henne på :ahappy:

Skrevet

Jeg skal opp og slave i kiosken, ta masse bilder m.m., så stille Nemi ene dagen (påmeldt begge, men vi bytter på hvem som stiller). Luno skal få være maskot i år.

Da nærmer det seg utstilling i Hemsedal, og i den forbindelse lurer jeg på hvem som skal og hva dere skal stille i? Utvidet frist går ut i dag. :ahappy:

Vi skal, Cane skal gå lydighet på lørdag og Zofia skal stilles ut på søndag. Vurderer å stille Zofia lørdag også, men er redd det skal kræsje med lydigheten. Noen som har lyst til å stille henne ut for meg hvis det skulle skje?

Du finner garantert noen, men jeg skal ikke melde meg frivillig siden jeg blir stressete og sullete og helst ikke vil ødelegge for noen andre enn meg selv :ahappy:

Jeg var gal i gjerningsøyeblikket og meldte Rina på lydighet og utstilling begge dagene. :wub:

Flinke jenten det! :wub:

Skrevet

Du finner garantert noen, men jeg skal ikke melde meg frivillig siden jeg blir stressete og sullete og helst ikke vil ødelegge for noen andre enn meg selv :wub:

Samme her :wub: Pluss at jeg ikke er noe flink til å handle hunder, hehe, og har nok med lydigheten og utstilling.

Men, jeg tror som sagt du finner noen :ahappy:

Flinke jenten det! :wub:

Vel... Gal, er eneste ordet som dukker opp hos meg. Skulle holdt meg til lydigheten for å få minst mulig stress :ahappy:

Skrevet

Iselin sier sikkert ikke nei til å handle :wub:

Har ikke noe å stille, så jeg kommer ikke. Lp går vi heller ikke for tiden. :ahappy:

Kanskje jeg må prakke Rina på Iselin også, når det gjelder de venstresvingene :wub::ahappy:

Skrevet

Iselin sier sikkert ikke nei til å handle :blink:

Kjekt at du kan booke handleroppdrag for meg Stine...

Kanskje jeg må prakke Rina på Iselin også, når det gjelder de venstresvingene :):lol:

Jeg kan ikke love noe sikkert, da jeg skal handle noen andre sine på terv. I tillegg skal jo jeg stille mine egne hunder og... Og det er litt sjanse for at det kræsjer.. Men det er helt sikkert noen andre som kan hjelpe deg, som ikke stiller i samme klassen som Rina (hun stiller UK sant?)

edit: svar til TS ; skal stille terv... :P

av mine egne blir det Bravogutten i JK og fórvertshunden Tira i JK på lørdag. Roma er meldt på, men hun kommer 90% sikkert ikke for hun er så nedrøytet at hun får reise på landet til mine foreldre den helgen (ikke det at hun har så mye imot det tror jeg... hehe)

på søndag blir det Bravo i JK og Gigi i CHK. Tira skal gå LP I da (med fórvert).

Skrevet

Jeg kan ikke love noe sikkert, da jeg skal handle noen andre sine på terv. I tillegg skal jo jeg stille mine egne hunder og... Og det er litt sjanse for at det kræsjer.. Men det er helt sikkert noen andre som kan hjelpe deg, som ikke stiller i samme klassen som Rina (hun stiller UK sant?)

Det er bare jeg som har dårlig humor, var ment som tull :blink: Tror ikke akkurat at Rina hadde vært strålende fornøyd over å få en ukjent handler. Hun er nemlig "litt" mammadalt :lol:

Skrevet

Supra skal, hun er påmeldt i åpen klasse begge dager. Hun kommer sammen med belgerpia, for jeg kan ikke reise så langt med nyfødt bebis. (som ikke engang er født enda).

Lykke til alle sammen :blink:

Skrevet

Jeg fikk brått en påminnelse om at jeg skal skrive på spesialen deres, men det er litt kronglete med transport og sånn siden jeg ikke kjører selv.. Noen som har plass i bilen til en skriver? Tenkte å reise opp på fredag, sånn litt etter kontortider? Fra Oslo-ish?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...