Gå til innhold
Hundesonen.no

endring av avatar


Recommended Posts

Jeg får ikke til å endre avatar, selv om bildet jeg ønsker å bruke er under 30 kb og under kravet om 80x80 pixler. Og selv om jeg fjerner den gamle avataren og laster opp den nye, så kommer fortsatt den gamle opp som nåværende.

Noen som har noen tips til å løse dette her?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flotters! :banana: Men vet du åssen en får avataren til å bli litt større men samtidig innenfor grensene? Synes bildet vart så bittelite.

Det er vel 80 piksler i høyden, så det du da kan gjøre for at motivet skal komme fram litt bedre, er å beskjære det i høyden, slik at bildet blir kvadratisk. Da utnytter man både bredden og høyden til det maksimale, og hunden blir tydeligere. :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Ja, det er egentlig Espen og Silje som har regissert filmen, så vi tenkte å legge ut litt nyheter her etterhvert :wub: Hehe

Neineinei.... jeg er ikke ressigør jeg er skuspiller! Og selvsagt spiller jeg hovedrollen... med tettsittende klær og dype kløfter!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har akkurat samme problem som TS! Det hjelper ikke å oppdatere. Det finnes ingen knapp for å lagre, etter jeg har funnet frem den avataren jeg vil ha! What to do :blink:

Helt nederst på siden står det "Lagre endringer". Har du sett den?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...