Gå til innhold
Hundesonen.no

hvem andre har IW her?


morwen

Recommended Posts

Skrevet

vet at IW har, men er det fler?

nå her det kun 4 dager til jeg henter min IW på flyplassen, trenger vel ikke si jeg gleder meg :getlost:

så nærmeste dagene så skal sengeplass og andre praktiske ting ordnes til hun kommer.

Dette er jo første gang jeg har rasen IW

Skrevet
Juliess har en IW som heter Mona. :getlost:

H*n skrev jo det i første innlegget. Brukeren til Julie heter IW her inne, logisk nok har hun en IW.

Skrevet
Sorry, var litt trøtt :)

Hehe, no prob. :)

Tror det bare er en annen bruker, men h*n har ikke skrevet noe på sånn 2 år eller noe.

Er rasen stor i Norge? Jeg har aldri sett dem i virkeligheten, kun bilde.

Skrevet
Tror det bare er en annen bruker, men h*n har ikke skrevet noe på sånn 2 år eller noe.

oki det var litt synn det ikke var fler da.

sitter nå å funderer på hvor stor jeg skal lage sengen hennes jeg :) tenkte jeg skulle lage den av skumgummimadrasser og sy flere trekk og kanskje lage med en liten kant rundt.

så skal jeg kanskje s noen regndekken til henne og.

(jeg har sydd hele garderoben til både meg å barna så en seng å ett dekken skal vel være en enkel sak)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
    • Om kjøper har betalt full valpepris og hunden står registrert på valpekjøper, så eier denne alle rettigheter. Da er det normalt med en leasingavtale for kull hvor andre enn eier er oppdretter. Her vil nok avtalene være forskjellig, normalt sett leaser man for prisen av en valp eller en valp.  Hvilken avtale som gjøres er mellom partene selv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...