Gå til innhold
Hundesonen.no

Vannskål til bur


Recommended Posts

Skrevet

Hei, nå har varmen virkelig kommet og jeg trenger en vannskål til buret i bilen. Jeg har et variocagebur, som det er vanskelig å feste sånne ringer man setter vannskåla nedi på, samt at jeg har en hund som garantert velter den.

Jeg liker heller ikke denne:

nonspill810000.jpg

Da den er et ******* å få lokket av etterhvert. (sprekker opp og ruster).

Har sett noen i plast, men vet ikke hvor jeg finner de som er bra.

Noen tips?

Skrevet

Med Atlas-buret fikk vi med en ok skål i plast til å henge på burdøra (kan henges hvor som helst i stålbur, såklart. Tipper atlas-forhandlere kan ha det som ekstrautstyr. Dumt spørsmål, har du sjekket de lokale sjappene?

Skrevet

Jeg har også variocage og den vannskåla på bildet. Min ruster ikke, men den rommer litt for lite.

Jeg synes denne virker lovende:

Non-slash skål

Skal prøve å stikke innom der imorra for å kjøpe den,

om den ser ut til å ha grei kvalitet...

EDIT:

Jeg ombestemte meg og bestillte akkurat denne isteden:

RoadRefresher

Likte den flytende dingsen inni, som forhindrer søling enda bedre (om det funker da....)

Skrevet
Jeg ombestemte meg og bestillte akkurat denne isteden:

RoadRefresher

Likte den flytende dingsen inni, som forhindrer søling enda bedre (om det funker da....)

JAAAA

Den der jeg var ute etter.. :|

TAKKTAKKTAKK :|

Såg den på utstilling i ålesund, noen med en leonberger som hadde den. Genialt :|

Edit:

Bestilte du den fra England? Ser det blir ca. 180 kroner ferdig levert per stk da.

Fant den her: http://www.diggidog.no/productdetails.php?product=3219

til 259 per stk..

Husk, bestiller man for over 200 fra utlandet (inkl. porto) så må den "fortolles" og iallefall betale moms og gebyr til posten, så det kan bli dyrere. Faktisk bedre å bestille en og en. Jeg skal iallefall kjøpe to :|

Skrevet
Ja, jeg bestillte fra England. Det er ikke moms på den, men posten skal nok ha et fortollingsgebyr uansett...

Ikke om den er under 200. Da skal ikke de ha noe som helst, bare levere den :|

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...