Gå til innhold
Hundesonen.no

Kongsberg 12-13 november..


Taran

Recommended Posts

Noen som skal dit.. stille hund? valpeshow? lydighet? agility? se/møte kjente?

Selv skal jeg gå Valpeshow med Tella den 13, og antagelig se på noen kjente gå Agility den 12.. :P

vet ikke om det er tatt opp før, men fant iallefall ikke noe..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skulle egentlig dit...hrmf..Men jeg tror det var mye sånn kødd om de hadde med puddler i valpeshowet. Snakka med en helt fjern mann på tlf. å han sa det ikke var men det står alle raser.. Men va utstillinga var det ikke puddler da.. :roll:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
Vis dere ser meg så må dere komme bort å hilse da :)  bare å si hvem dere er på hundesonen..

http://www.australiansheperd.tk her er det bilde av meg og Tella.. skal ikke være så vansklig å finne oss.. :D

EDIT: adr, nå skal det gå ann å komme inn på siden  :wink:

Sånn ja, kom inn nå.

Kjempe fin side :D

Da sees vi kanskje...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg og Lokeliten kommer søndag :) !Blir det for mye for min lille håpefulle så forsvinner vi rimelig kjapt...Men jeg har et håp om at vi kan drive litt intensiv miljøtrening og se på de andre vakre hundene...

Så hvis dere ser en stk *kremt* livlig Groenendael hanne ,med en stk matmor klamrende til båndet så er det meg og lillle snuskenusken min :(

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...