Gå til innhold
Hundesonen.no

weeeeeeey hun er min:D


~Marlene~

Recommended Posts

Skrevet

mamma har ENDELIG SAKT ja!!! :) jeg ble så gla at jeg nesten begynte å gråte! jeg har aldri vært gladere i hele mitt liv! det er som snudd på hodet!

i morgen har jeg henne kanskje å! :D:D:D:D

er kjempe gla =D> =D> =D>

HUURRAAAAAAAAAA!

i morgen blir d feiring! MASSE bilder låver jeg dere!!

*hapyyyyyyyy* :D

Skrevet

å navnet er mira :)

hehe, i dag blir det innkjøp! valpefor å leker, er så helt utruli arti i VALPE tiden! :D

lurer på hvordan vega takler dette, hun ELKSER papilloner joooo :mrgreen:

Skrevet

får henne på fredag! blir venting da...huff! tror dere jeg overlever!?

jada...

den som venter på noe godt... :roll:

er så utrulig happy! =D> :)

kommer med bussen gjør hun ..da kl halv 11 på kvellden, så jeg håper hun er trøtt da hihi! :wink:

Skrevet

m-m jeg overlever nok!

er bare så gla å munter, er som om ANGSTEN er borte..men d er den jo ikke, bare ikke så dominerende...

jeg fikk mira får å kanskje klare å få livslysta tilbake å bli mere sosial... :)

for angsten ødela mye,

noen her som tror det vil hjelpe neg videre? 8)

Skrevet

Det tror jeg absolutt det vil gjøre. :)

Nå som du har fått valp så må du jo bare ut å sosialere den og sånn også. Det hjelper nok mye vil jeg tro. :D

Lykke til. :D

Skrevet
m-m jeg overlever nok!

er bare så gla å munter, er som om ANGSTEN er borte..men d er den jo ikke, bare ikke så dominerende...

jeg fikk mira får å kanskje klare å få livslysta tilbake å bli mere sosial... :D

for angsten ødela mye,

noen her som tror det vil hjelpe neg videre? 8)

ja det tror jeg faktisk. :) nå var ikke jeg klar over at du var/er plaget med angst.

Skrevet

det er så grusomt å ha angst...hater anfallene...

å etter at jeg var hos phsykolog blei jeg BARE verre...for jeg tar ting bokstavelig..å hun mente jeg pustet feil..blablabla..så jeg tør nesten ikke dra ut av huset,,,ikke handle eller noe...å d er phsykologens feil!

jeg hadde kjjempemye selvtilit før min far døde..å da fikk jeg vega, men hun er ferdi trent å jeg elsker henne, men liker utfordringer så denne hunden tror jeg vil hjelpe MASSE! :wink:

Skrevet

Det er flott :) Gratulerer så mye :D

Men du burde jo få ordentlig hjelp! Panikk-angst er en av de aller letteste psykiske lidelsene og kurere, med rett behandling. Men dessverre er det en del psykologer som ikke er oppdatert på de nye metodene.

Håper uansett at hunden kan hjelpe deg :D Nå er du i alle fall nødt til å gå ut, for hundens del. Dessuten er det mye lettere å komme i kontakt med folk på en ufarlig måte når man har hund. Ønsker deg lykke til :D

*stoooor klem* :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...