Gå til innhold
Hundesonen.no

Fiske olje -hvordan få det bort fra kjøkken benk?


henrikke

Recommended Posts

Skrevet

Omega3 olje er noe Henrik virkelig har godt av.. :D

Fin pels, bedre motorikk og herlig energi.

men det lekker jo ved bruk fra flaska. :lol:

hvordan får man slike rester bort fra kjøkkenbenken??

Har også klart å få en rød stipe fordi det har smittet av..

Argh!

Tips trengs her folkens :ahappy: !

Skrevet

ja, det kan jo tro... har prøvd sånn antifett spray, det funka ikke, men kanskje skikkelig dose Zalo...

Skrevet

har du noe som heter vaskestein? kan det være kommer i sånn grønn boks som man for kjøpt på sånne bolig messer. Genial liten sak som tar slikt!

Skrevet

Jeg putter flaska i en ubrukt brødpose.OG setter hele greia på et plastikk fat slik at jeg slipper søl..Kan ikke fordra den lukta.

salmiakk burde ta knekken på fettet sammen med en dæsj zalo

Skrevet

Er det heltre kjøkkenbenk du har? Jeg fikk søl inni et kjøkkenskap (laminerte plater). Dette hadde tørket godt inn, men jeg fikk det bort med Ajax Professional. Har det trukket inn i treet (hvis det er heltre altså), så aner jeg dessverre ikke råd. :blink:

Skrevet

Sillit bang! Bang og smusset er vekk! hehe. funker på mye det. ellers er det jif.

Har du prøvd Enjo sine produkter? De sverger jeg til! Men tror ikke du får kjøpt det i butikker, men på sånne partyer. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
    • Er det like mye pelsstell på langhåret collie, Shetland sheepdog og bearded collie? Og er det noen forskjell i mentalitet? Evt.Corgi
    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...