Gå til innhold
Hundesonen.no

Et lite whippet-treff


Tonje

Recommended Posts

Skrevet

Idag har jeg og gutta vært på et lite treff, og her kommer noen bilder av de herlige skapningene!

CSC_0240.jpg

Stella

CSC_0241.jpg

Felix og Lilli holder på å kverke hverandre

CSC_0242.jpg

Førstemann!

CSC_0243.jpg

Stella viser at hun kan å løpe skikkelig hun også,selvom hun bare er 5mnd gammel

CSC_0248.jpg

Stella har pene tenner også hun!

CSC_0249.jpg

Pene gutten sin det

CSC_0256.jpg

Her er det om å gjøre å holde alle beina i lufta!

CSC_0257.jpg

Weeeeee!

CSC_0258.jpg

Ike koser seg når han får løpe først

CSC_0259.jpg

Suss på kinnet?

CSC_0273.jpg

Diva og Lilli

CSC_0275.jpg

Æddabædda

DSC_0002.jpg

Diva og Lilli har mye å snakke om

DSC_0006.jpg

Full fart

DSC_0008.jpg

Stella har noe å fortelle Ike

DSC_0009.jpg

Whippetglis over hele fjøla!

DSC_0061.jpg

pølsejakt

DSC_0065.jpg

Ike og Lady er samkjørte

DSC_0066.jpg

Fløtt deg,jeg skal fram!

DSC_0094.jpg

Hoppla!

DSC_0184.jpg

Man må prate litt innimellom også

DSC_0213.jpg

fri flyt

DSC_0225.jpg

Lillegutt

Skrevet

Neiiiiiiiiii men sjå på skjønne "Bæste Mor" barna da..hihi hærlig å sjå ja.. hele 4 stk samlaØ: Felix,Diva,Lady og Lily.

Og Ike e nå tante barnet da..hihi og Stella har jeg aldri hilst på så, men kommer vel til å få hilse på henne en gang også siden hun deler husrom med vakkre Lily-

Så gøy Tonje å se at de stor koser seg sånn og at dere kan dra på tur sammen. Får vell hive meg med en gang jeg også og ta med meg noen sjefstisper..hihi.

Klæm

Kristin

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...