Gå til innhold
Hundesonen.no

Fotokonkurranse uke 50-51


Peers

Recommended Posts

Skrevet

Annen hver uke kommer det et nytt tema og det vil bli satt opp avstemning på forrige to ukers tema. Senere (vi kommer nærmere tilbake til tidspunkt) vil vi ha en avstemning over alle vinnerbildene, og vinneren der vil bli premiert. Det er med andre ord medlemmene på forumet som kårer vinnerbildet.

  • Det er kun tillatt med ett bilde per deltaker, og det må være du som har tatt bildet ditt
  • Maksstørrelse på bildet er 800x600px/600x800px, bilder større enn dette vil bli slettet fra konkurransen uten varsel
  • Utgangspunktet til bildet er temaet og det må ha noe med hund å gjøre, ut over det står dere fritt til å tolke temaet slik dere ønsker
  • Innleveringsfrist, søndag 21. desember kl 23.59
  • Bildet postes i denne tråden
  • Premie: A3-tegning til fra dyretegning.com til en verdi av 800,-

Tema denne perioden: "Juleforberedelser"

Ved spørsmål - send meg pm eller lag tråd i tilbakemeldinger - post ikke annet enn bilder i denne tråden.

Lykke til!

Tidligere vinnere:

Uke 26-27 (tema "Lady og Landstrykeren"): ida med dette bildet.

Uke 28-29 (tema "Idyll"): Mari med dette bildet.

Uke 30-31 (tema "En sommerflørt"): PsychoLynx med dette bildet.

Uke 32-33 (tema "Instinkter"): bcAmira med dette bildet.

Uke 34-35 (tema "Talenter"): charlotte med dette bildet.

Uke 36-37 (tema "Det gode liv"): PsychoLynx med dette bildet.

Uke 38-39 (tema "I ubalanse"): IW med dette bildet.

Uke 40-41 (tema "Høydepunkt"): Arkan med dette bildet.

Uke 42-43 (tema "Høststemning"): Siri med dette bildet.

Uke 44-45 (tema "Hundesport"): Mari med dette bildet.

Uke 46-47 (tema "Nærbilde"): StineogAce med dette bildet.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...