Gå til innhold
Hundesonen.no

Redigerer tråder


Guest Jonna

Recommended Posts

Skrevet

Jeg var inne og skulle redigerer valpekull tråden min sin overskrifte og ser at jeg ikke får gjort det lengre.

Er det bestemt at man ikke får gjort det lengre eller er et tilfeldig?

Skrevet

Man kan ikke redigere innlegg man har skrevet utover 24 timer etter at det er postet. Dette gjelder også overskrifter, og det er ikke mulig å forandre på det. Jeg foreslo nemlig at man skulle kunne redigere overskriften på tråder man hadde laget, men det er visst ikke mulig. Man må kontakte en moderator for å få det gjort, evt bruke tips oss-knappen.

Skrevet
Man kan ikke redigere innlegg man har skrevet utover 24 timer etter at det er postet. Dette gjelder også overskrifter, og det er ikke mulig å forandre på det. Jeg foreslo nemlig at man skulle kunne redigere overskriften på tråder man hadde laget, men det er visst ikke mulig. Man må kontakte en moderator for å få det gjort, evt bruke tips oss-knappen.

Takk. Da får bare oveskriften stå som den stå, ingen krise :)

Skrevet

Hvis dere vil endre overskriften så rapporter innlegget, og skriv hva overskriften skal være. Da fikser vi det så fort vi ser rapporten :)

Skrevet

Ja, og det tar som regel ikke lang tid før noen kan fikse det heller :)

Huldra: Jeg tror ikke det er mulig å "dele" overskriften fra innlegg mtp. redigeringsmuligheter, men jeg kan ikke programmering så jeg er ikke 100% sikker :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...