Gå til innhold
Hundesonen.no

Trenger litt redigeringshjelp...


Ingvild

Recommended Posts

Skrevet

ser lyset ble noe feil, prøve og endre litt på det + rettet opp horisonten.

Jeg er IKKE noe flink i photoshop, men bildet hat blitt finere og det gule i bakgrunnen har blitt fjerna.

IMGP5986-1.jpg

Skrevet

Et kjapt forsøk fra meg og.. Stilte på levels, forandret eksponeringen litt, ordnet litt på fargene og skarpet det opp litt. Til slutt la jeg over et layer med litt "blurr" på. ;) ;)

Skrevet

Jeg likte Annikens redigering, fargene ble mer naturlige der ;) Selv om det oransje bak kunne vært fjernet, slik IW gjorde.

Skrevet

Jeg er forsåvidt enig i at fargene nok er mer naturlig på Annikens forslag. Grunnen til at jeg valgte å beholde mye av de varme tonene er rett og slett for "feelingen" ;)

Skrevet
Jeg likte Annikens redigering, fargene ble mer naturlige der ;) Selv om det oransje bak kunne vært fjernet, slik IW gjorde.

Jeg er forsåvidt enig i at fargene nok er mer naturlig på Annikens forslag. Grunnen til at jeg valgte å beholde mye av de varme tonene er rett og slett for "feelingen" :P

Jeg liker også varme toner, egentlig. Nå har ikke Tinka svart-svart pels, men brun underull med svarte dekkhår, så egentlig blir det mest naturlig at fargene er varme. I tillegg til at jeg gjerne vil få fram den gylne høstsola. :P

det er mye ordentlig ut når horisonten er rett, synes nå jeg ..

Jeg er enig i at horisonter helst skal være vannrette, men nå har det seg sånn at horisonten bak Tinka faktisk var en nedoverbakke, og når man retter opp den får jeg litt følelsen av at bikkja holder på å falle til siden der hun løper, om du skjønner?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...