Gå til innhold
Hundesonen.no

I sjokk etter sauedrap


Sissi

Recommended Posts

Skrevet

At eieren ikke vil avlive hundene skjønner jeg godt, men dette var jo tydligvis ikke første gangen de er på tur alene. Kanskje eieren ikke er kompetent til å ha hunder? :D Å skylde på broren denne gangen blir litt tynt når hundene, i flg naboene, til stadighet springer løse i området.

Skrevet

Skjønner forsåvidt at eieren ikkje vil avlive, men når skal folk skjønne at hunder som har tatt sau kommer til å ta sau igjen neste gang den får sjansen? Lettere bytte skal de lete lenge etter... De få eg kjenner som har hatt hund som har tatt sau, har avliva hunden like etter.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...