Gå til innhold
Hundesonen.no

Photofiltre


Luis

Recommended Posts

Skrevet

ta det gjerne på forumet... :P

har ikke brukt photofiltre på noen år, men alle programmer har samme oppbygging (ca) så er det enkle spørsmål så kan sikkert jeg eller andre gi et svar... :D

Skrevet

Ok. Har sååå lyst til å lære å lage bannere o.l, det ser så spennende ut :D

Ønsker en trinnvis forklaring på hvordan jeg går fram ang dette. Må ha det inn med teskje, da jeg ikke er så flink med data.

Men VIL lære meg det :P

Skrevet

Er det mulig ?? Ingen her inne på forumet som bruker photofiltre til å lage ting med.

Ingen som er inntressert i å gi meg litt veiledning og hjelp ?????????

Helt utrolig !!!

Skrevet

Jo, folk vil hjelpe, men, det er ikke bare å trykke her å trykke der så har du en banner...

Det er 100måter å gjøre det på , og det krever litt fantasi å få til en fin banner...

Kortversjonen er å legge på et bilde å skrive en tekst oppå bildet, så vips har du et banner...

90% av brukerne bruker en eller annen versjon av Photoshop, 9% på andre programmer og 1% kanskje bruker 1% på Photofiltre... :huh:

Anbefaler å lese her : http://www.photofiltre.com/

http://www.akam.no/artikler/photofiltre_6_3_2_ute/57551

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...