Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva er den advarsel greia?


Guest LeenaM

Recommended Posts

Skrevet

Helt siden jeg begynte på dyresonen, og her på doggis, har det stått sånn her under avataren, og hvilken hunderase jeg har osv:

Advarsel: (0%)

Også etter denne, er det 4/5 firkanter. Hva er dette? Ser dere også at det står sånn?

Edit: Jeg har heller aldri sett at noen andre har hatt det!

Skrevet
Om du har fått advarsler så vil det bli oppført der. Kun deg selv som vil se din egen, og ingen andre.

Ok, takk for svar :whistle: Så når jeg da har 0%, så betyr det ingen advarsler, altså? For jeg har jo ikke fått noen, så :)

Skrevet
Ok, takk for svar :icon_redface: Så når jeg da har 0%, så betyr det ingen advarsler, altså? For jeg har jo ikke fått noen, så ;)

Jepp, ingen advarsler.. ;)

Skrevet

Jeg hadde 20% etter at jeg var kjempeslem i en tråd og ble utestengt for reasons unknown (hadde visst sletta en del innlegg) - men den forsvant siden jeg er snill og grei :icon_redface:

Men det skal visst mye til for å få 100%.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...