Gå til innhold
Hundesonen.no

Kaninraser


Guest LeenaM

Recommended Posts

Guest LeenaM

Håper ingen har laget en sånn tråd før? Jeg hermet ihvertfall etter hundesonen. Hvilken rase har du? Sett stjerne siden av hvis du har den rasen som er skrevet opp. Alfabetisk rekkefølge! =D

(jeg har to blandinger)

Liste:

Blanding*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest LeenaM
Blanding*

Dvergvedder*

bare lurer.. =P jeg skrev med en stjerne fordi jeg har to blandinger x) du skulle bare skrevet "dvergvedder", men samma det xD

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Belgisk hare*

Blanding*

Dvergvedder***

Engelsk Schecke*

Sachengold*

Tysk kjempeschecke*

Denne har gått på mange ulike dyreforum, det mest vanelige for at man skal vite hvem som "kom inn sist" er at denne uthever siden raser med sort. og setter da alle på ei stjerne bak på sin rase, så kan vi telle hvor mange som ahr hvilken også. Her er mine :angry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

jepp! Her er det for det meste bare hund, der er det bare kanin :ahappy:

edit: Vis du har hund og kanin liksom :lol: Medlem der jeg også, går under samme navn der.

Åja, hehe. Jeg er medlem på kanin.org og kaninforum.no, jeg :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

jeg også, både ute og inne-kaniner, har du også det?

Innekaniner :cry:

*leke moderator (i et kjedsomt øyeblikk)* dere kan ta det over PM, så blir det ikke så mye prat når man skal føre på en liste :console:

Veit, jeg kopierer listen ned hit, så blir det litt enklere :wub:

Belgisk hare*

Blanding***

Dvergvedder***

Engelsk Schecke*

Løvehode**

Minirex**

Sachengold*

Tysk kjempeschecke*

*sorterte så de kom i rekkefølge*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Stoffbur var jo en idé! Det tror jeg ikke hun har noe forhold til fra før, så da er det kanskje mulig å begynne helt fra start med positive assosiasjoner. Det skal jeg prøve!
    • Det høres jo ut som du må jobbe med å gjøre bil til noe mer positivt som et separat prosjekt. Det fikser du! Kan du ha med bur på trening og sette ut et annet sted for pause/hvile? Eller teppe et sted du kan binde henne? Vil et stoffbur funke og være annerledes nok til å senke terskelen litt? Kompostgrinder?
    • Det viser seg nå at hun rett og slett har traumer relatert til bilkjøring og spesielt det å bli forlatt alene i bil. Det er såpass alvorlig at jeg ikke har lyst til å gå nærmere inn på det ettersom tidligere eier ikke er her og kan forsvare seg, men dette gjør det ekstremt vanskelig både å gå på kurs og delta på treninger, ettersom jeg ikke kan "pause" henne i bil (da blir hun så stressa at det ikke er mulig å få kontakt med henne i det hele tatt). Hun har rett og slett ingen steder å slappe av på kurs/trening. Dette er utrolig fortvilende og jeg kjenner meg litt motløs akkurat nå... Hun er veldig trenbar og en kjempesøt hund innafor de rammene der hun føler seg trygg, men skal jeg ha sjans til å få gjort noe med øvrig problematferd (som det viser seg å være mye av) må vi gå på kurs og trene...
    • Takk, er veldig trist men vi fikk over 12 år sammen så litt trøst i de gode dagene.
    • Kondolerer❤️💔 Er vondt å miste sin beste venn🌸
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...