Gå til innhold
Hundesonen.no

Har du Jack Russell, langhåret Collie eller Golden?


linnva

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Hvis hunden din er av en av disse rasene og følgende kriterier er oppfylt:

- Du er hovedansvarlig for hunden

- Hunden er mellom 1-2 år

- Hunden bor fortsatt hos deg

- Du er ikke eier av hundens mor / hunden er ikke fra egen oppdrett

- Hunden har ikke vært eid av andre enn deg

- Du overtok hunden før fylte 15 uker

er du hjertelig velkommen til å delta i en spørreundersøkelse om atferd hos hund, i forbindelse med masteroppgaven min.

Bare send meg en PM.

Vennlig hilsen

Linn Merete.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...