Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Som overskriften sier, hvis du skulle caste noen til å spille dine favorittkarakterer på film, hvem skulle det vært? Det kan være karakterer fra bøker eller fra filmer, men hvor du mener at feil menneske spiller rollen. Hvis du kunne velge fritt?

Mine:

Harry Potter-universet:

Lily Evans (senere Potter): Enten Nicole Kidman (som hun er i Moulin Rouge) eller Kate Winslet

Moulin_Rouge_2.jpg

kate-winslet02-716730.jpg

Ginny Weasley (som voksen): Kirsten Dunst

Kirsten-Dunst-Spider-Man-3.jpg

James Potter: Hugh Grant

hugh_grant.jpg

Narcissa Malfoy: Naomi Watts

naomi-watts--5.jpg

Sirius har jeg blitt vant til, men førstevalget hadde vært Johnny Depp.

johnny_depp_37.jpg

Boken \"Kjære Timo\":

Timo: Jonathan Rhys-Meyers

jonathan%20rhys%20meyers_855_18382699_0_0_7008408_300.jpg

Jordens barn-serien:

Ayla: Shakira

shakira.jpg

Jondalar: Litt værre, kanskje Brad Pitt? Utseendemessig iallefall

Brad_Pitt_i_Troja_102208o.jpg

Mariann Keyes serie om familien Walsh (Watermelon, Anybody out there?, Rachel\'s Holiday osv)- helt uten å tenke på aksenter og sånt:

Claire: Courtney Cox

courtney_cox1_300_400.jpg

Rachel: Hilary Swank

Swank_AG02589088.jpg

Maggie: Rachel Bilson ... Muligens

Rachel%20Bilson.jpg

Anna: Caroline Corr fra The Corrs

caroline-corr.jpg

Helen: Andrea Corr fra The Corrs

Andrea_83357b.jpg

Hihi, ja, dere synes sikkert jeg er sinnsyk, men jeg pleier ofte å koble et kjent ansikt til en karakter, og jeg er sikkert ikke alene. Har dere noen?

EDIT: Alle bildene er henten fra google.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...