Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Når jeg har vært på forumet og det har blitt svart i tråder jeg abonerer på, får jeg en mail per nytt innlegg. Det er forsåvidt greit, men det som irriterer er at det ikke står i emnet på mailen hvilken tråd jeg har fått svar på. Det er kjedelig å åpne 15 mail for å finne ut at jeg kun har fått svar i to tråder. Hvis det hadde stått hvilket emne det gjelder, hadde jeg kommet unna med å åpne to stykker..

Er det mulighet for dette?

Skrevet

Jeg fikk mailene/varslene sendt til hotmailadressen min før, og syntes også det var irriterende med x antall mail for å finne ut at det var blitt svart i to eller tre tråder. Gmail, derimot, har gjort det sånn at mailene samles under ett, på en måte, så du slipper å ha så mange fra samme avsender. Litt uvant i begynnelsen, men man blir vant til det etterhvert. Vet ikke helt om du skjønte hva jeg mente, men gmail har gjort det litt enklere å holde oversikten.

Et annet alternativ er jo å endre varslingene dine, sånn at du får en samlemail pr dag.

Skrevet

En samlemail per dag, er temmelig upraktisk når jeg følger med på en diskusjon etc. Det vil bli problematisk for meg å bytte adresse til g-mail.

Hvorfor går det ikke ann å få trådemne som overskrif på epost-varsling? Jeg er sikkert ikke den eneste som irriterer meg over dette.

Skrevet
Hvorfor går det ikke ann å få trådemne som overskrif på epost-varsling? Jeg er sikkert ikke den eneste som irriterer meg over dette.

Jeg irriterer meg også over det samme. Jeg har gmail og jeg synes det er utrolig irriterende å få alle varslene samlet opp i en mail. Noenganger irriterer det meg sinnsykt at jeg må titte gjennom mailen å bla meg gjennom alle varslene hver gang når jeg mottar epostvarsel.

En annen ting som også er irriterende er at det ikke funker å avslutte epostvarsel på et tema via eposten,men at man må helt inn på hundesonen å endre det i vise emner og slette varsler der. Synes det er tungvidt.

Må vel gå ann å endre på noe av dette.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...