Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvordan holde seg pålogget selv om man bytter nettverk?


Recommended Posts

Skrevet

Når jeg sitter på pc-en på skolen (altså samme pc, samme nettleser, men annet nettverk) må jeg logge meg inn på nytt. Da er jeg logget inn så lenge jeg bruker det nettverket, selv om jeg skrur av pc-en innimellom. Når jeg da kommer hjem og bruker nettet her hjemme, må jeg logge meg inn på nytt. Hvorfor det? Går det an å stille inn på noen som helst måte så jeg slipper det? Det er ikke sååå farlig, men hadde vært greit å slippe om det går an. :)

Skrevet

Det samme skjer her, aner ikke om man får gjort noe med det. Jeg hadde ikke det "problemet" før, men det har kommet de siste månedene.

Skrevet
Beklager, men dette lar seg ikke gjøre av sikkerhetsgrunner. Bytter man IP adresse blir man logget ut.

Ok... Jeg bare lurte siden det bare er hundesonen jeg logges ut av, men ikke på f.eks. Facebook, mailen min eller youtube.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...