Gå til innhold
Hundesonen.no

BAnner?


Emmalover

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen som kan være så snill og lage et banner til meg?? Jeg er helt grønn på data eller i allefall slike ting. Om noen kan lage det til meg så hadde jeg vært KJEMPE takknemmlig :) Send meg en PM da vel :wink:

Skrevet

Slenger meg på samme topicen jeg :wink: om noen har lyst til å ha noe å gjøre, så må dere bare lage banner til meg og, har ikke fantasi til sånt, også får jeg ikke til det :oops: men skal ikke tvinge noen :)

Skrevet

Skulle gjerne hjulpet dere begge jeg, har akurat fått photoshop nå så ivrer etter å starte, men må nok sette meg litt mer inn i det før jeg kan hjelpe noen andre... Meeeen kan jo se hva jeg får til etterhvert her. .. Sikkert noen andre som vil hjelpe dere og :)

Skrevet
Er det noen som kan være så snill og lage et banner til meg?? Jeg er helt grønn på data eller i allefall slike ting. Om noen kan lage det til meg så hadde jeg vært KJEMPE takknemmlig :lol:   Send meg en PM da vel :wink:

Jeg kan godt hjelpe dere, men da må dere ha litt tålmodighet :lol:

Jeg har laget noen bannere og Awards for folk tidligere.

Skriv en privat mail til meg med det dere vil har på banneren [email protected]

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...