Gå til innhold
Hundesonen.no

eukanuba


bonaqua

Recommended Posts

De fleste, i alle fall der jeg jobber, opererer med veiledende utsalgspris, altså utsalgsprisen som leverandøren anbefaler. Så jeg tror nok ikke du vil se store prisforskjeller fra butikk til butikk.

Det som er er at raseforet er dyrere enn det "vanlige" fóret, uten unntak. Så det gjelder jo uansett hvor du kjøper fóret.

Forhandlere tjener lite på å selge fór, så de fleste har faktisk en lav pris på fóret ift. innkjøpsprisen. Jeg ble sjokkert da jeg begynte å jobbe i dyrebutikk og så hvor dyr hunde/kattemat faktisk er i innkjøp.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...

Hei :rolleyes: Ser du bor på Østlandet, da hadde jeg anbefalt deg å kjøpe for i Sverige, det er ikke bare kjøtt og tobakk som er billig der. Forer med Royal Canin Boxer, sjekket prisen før jeg kjøpte siste sekk og det skilte med flere hundre kroner, fra Norge til sverige (også har du kursen).Alt hundeutstyr er bortimot halve prisen i Sverige. :wub:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Dyrlege-Eukanuba (det som selges hos dyrleger) tror jeg er dyrere enn dyrebutikk-Eukanuba (det som selges i dyrebutikker). Sånn er det i alle fall med RC (håper jeg husket riktig merke nå). De har litt andre serier, og litt andre råvarer i produktene som selges hos dyrleger, enn på dyrebutikker har jeg hørt.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...