Gå til innhold
Hundesonen.no

Illustratør, oversetter, skribent, fotograf


Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Ser at det står enten illustratør, oversetter, skribent, fotograf, moderator og admin under bildet til noen av brukerne. Moderator og admin forstår jeg hva gjør men ikke de andre :P

Skrevet
Finnes det fotografer også? :P Jeg lurer også på hva illustratør, oversetter og skribentene gjør..

Du er ikke alene om det... kanskje en "sovende" tittel..? :P

Skrevet

Jeg kan svare for oss oversettere ihvertfall! Vi oversetter rett og slett deler av forumet! Fra engelsk til norsk. Og det virker kanskje som om vi ikke gjør så mye, men vi har en egen oversetterdel av forumet som ikke vanlige brukere kan se. :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...