Gå til innhold
Hundesonen.no

Problemer med å registere seg


Recommended Posts

Skrevet

Jeg anbefalte hundesonen til en person på et annet forum.. Har prøvd å registrert seg flere ganger, men denne 'koden' vil ikke komme fram.

Boksen med koden kommer heller ikke fram når jeg prøvde å registrere meg.

Hadde vært fint om noen kunne fikset det :hyper:

Skrevet

Send meg en PM med registreringsopplysningene (brukernavn + mailadress) så kan jeg legge dem til inntil vi får rettet feilen. :hyper:

Edit: Trykkfeil

Skrevet

Prøvde å sende deg svar via PM, men det gikk ikke så da får jeg skrive det er her i stedet :)

Da har jeg lagt brukeren til :) passord er det samme som brukernavnet, bare med små bokstaver. Dette bør h*n endre når h*n logger seg inn første gangen.

Skrevet

Nå er jeg inne og det ser ut som om alt funker :)

Kom ikke inn etter at admin hadde fått mailadr heller, for hadde ikke den kjempegode ideen å melde passord glemt. Men nå er alt BARE BRA Youpi!

Skrevet

Yay nå funka bekreftelseskodetingen. Har ikke fått logget inn på kjempelenge fordi jeg hadde glemt passordet og ikke kunne få "bestilt" nytt siden det bildet med koden ikke virka! Forsøkte å finne en mailadresse til forumet så jeg kunne få hjelp, men det fant jeg ikke. <_<

Skrevet
Forsøkte å finne en mailadresse til forumet så jeg kunne få hjelp, men det fant jeg ikke. <_<

Den ligger heeeelt nederst på hver side der det står

Powered By IP.Board © 2008 IPS, Inc.

Licensed to: Espen Hermansen

Utviklet av Mediasonen.no

[email protected]

:)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...