Gå til innhold
Hundesonen.no

Skravletråden.


Recommended Posts

  bcRex skrev:
Er det så farlig om den ble slettet? ingen som skrev der heller (utenom for å holde den i "live").

Jo jeg så <3 :whistle: Og de trengte ikke slette den ..

Hade for godt skravle tråd :D

Wheatentass, hvilken supersmilies ?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Maathea skrev:
Jo jeg så <3 :wub: Og de trengte ikke slette den ..

Hade for godt skravle tråd :)

Wheatentass, hvilken supersmilies ?

Før(?) du kom til forumet, lagde jeg den såkalte supersmilien, siden jeg ble (av en grunn jeg ikke husker) helten til Wigdis. Og nå er den slettet :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Wheatentass skrev:
Før(?) du kom til forumet, lagde jeg den såkalte supersmilien, siden jeg ble (av en grunn jeg ikke husker) helten til Wigdis. Og nå er den slettet :)

Super Smilies?? Var den stor eller? skjønner ikke hva du mener ... :wub:

Dessuten står det at du registrerte deg 20.08.2007 og jeg 13.08.2007 :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Maathea skrev:
Super Smilies?? Var den stor eller? skjønner ikke hva du mener ... :hyper:

Dessuten står det at du registrerte deg 20.08.2007 og jeg 13.08.2007 :lol:

Den var ganske stor, og så la vi den til som et bilde, ikke som alle andre smileyene...

Har ikke lagt merke til deg før nå for en liten stund siden jeg :rolleyes: Men jeg har jo alltid vært ganske vimsete...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  Wheatentass skrev:
Den var ganske stor, og så la vi den til som et bilde, ikke som alle andre smileyene...

Har ikke lagt merke til deg før nå for en liten stund siden jeg :rolleyes: Men jeg har jo alltid vært ganske vimsete...

Okei :frantics: Jeg synes IKKE at skravle tråden trengte å bli slettet fordi vi har akkurat nå tråden ?? Jeg kjønte det ikke helt at den er slettet :icon_clapping:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er nok definitivt en del av "spøkelsesalderen", men det er også viktig å ta på alvor så man ikke ved uhell forsterker adferden så den blir en uvane.
    • Er hun ikke i den alderen? Jeg har noe liknende problemer selv, også 5 mnd. Bjeffet plutselig på en dame på bussholdeplassen i dag, uvisst av hvilken grunn. Heldigvis bare sosial bjeffing, som han gjør når han vil noe, men hun ble dessverre ukomfortabel, så måtte fortelle henne at det var vennlig kommunikasjon for å få oppmerksomhet, ikke noen trussel eller advarsel. De høres veldig annerledes ut og serveres mot "inntrengere" på "eget territorium". Kanskje sammenlignbart med hva din gjør? Fordi min er avlet for å vokte, så belønner jeg ham for å være flink gutt og gjøre jobben sin tilfredsstillende når han serverer advarselbjeff på fremmede "inntrengere". Hadde han truet og ikke latt seg avlede hadde jeg kjøpt profesjonell hjelp, men foreløpig er han tilfreds med å få respons på varselet og tar min vurdering av situasjonen som god fisk.  Kjenner du til begrepet sladretrening? 
    • Det er vanskelig å si uten å se hunden. Går dere på noe valpekurs? Isåfall er det et godt sted å spørre. Jeg tenker også at det er veldig viktig med god sosialisering med trygge hunder og folk, og på trygg avstand til "skumle" ting i ulike miljøer generelt, så ikke alt ukjent blir skummelt.
    • Hei! Har en 5 mnd gammel bc valp som knurrer og bjeffer på ting som kommer på avstand, samme om det er kjentsfolk eller fremmede.. hun syntes det er greit når de kommer nærme nok, da vil hun mer enn gjerne hilse og er fornøyd.   idag når faren min kom inn med caps knurret hun og bjeffet her inne, noe hun aldri har gjort før.. noe jeg bør gjøre for å forebygge? hun er dog lett å avbryte enkelte ganger, men mååå liksom bjeffe.. takk for alle svar
    • Jeg kaster lange blikk på Arrak sine jakker. Har brukt en 100-kroners Didriksons jakke fra Finn denne våren, og bra er det, for den har fått juling. Nå som hopping og biting og riving i klær ser ut til å være en ting i fortiden i nær fremtid.. Noen erfaringer med de?   Edit: advarer også mot Hööks sin jakke. Baklomma har rette kanter og er for smal. Lite plass og ting faller ut. Helt ok budsjettjakke, men har en råd til bedre, kjøp bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...