Gå til innhold
Hundesonen.no

Skiltet ved Sinsenkrysset


Turnip

Recommended Posts

Skrevet

Jeg er en skikkelig kjerring bak rattet og har stedsans som en gullfisk...

Jeg skal til Sandaker og må gjennom Sinsenkrysset. Kommer fra Vinterbro og kjører ved Bryn for å komme dit.

Det som er.. jeg klarer så og si alltid å kjøre feil.. Jeg klarer alltid å ta av feil eller kjøre under sinsenkrysset. Vet noen om det står et skilt ved sinsenkrysset, så jeg vet hvor jeg skal ta av???Vet at det er en avkjøring til høyre.. Og vet at det er et skilt der, men vet ikke hva som står på det bare.. Tenkte jeg skulle klare å kjøre riktig i dag :closedeyes:

Somebody?? Jeg trenger å få det inn med teskje, da jeg er en skikkelig kløne på Oslo sine veier (Klarte å bruke 3 timer til Skøyen fra Vinterbro, det burde si sitt)

Skrevet
Hmm.. Jeg kan veien hvis jeg først kommer meg opp til sinsenkrysset, men er bare å finne avkjørselen dit... Sist gang så kjørte jeg under og mot Smestad <_<

neineinei, hold til høyre IKKE under broen! Du skal i såfall mot Gjøvik, Bjerke (tror jeg det står på skiltet) Helt sikker Gjøvik, men du skal IKKE kjøre av mot Gjøvik når du kommer opp i krysset, da holder du rett frem.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...