Gå til innhold
Hundesonen.no

LP-video


Guest Per Olav

Recommended Posts

Guest Per Olav
Skrevet

LP-konkuransser er kjedelig for de ikke spesielt interesserte. Er et 10 minutters videoclip med bare en hund for langt for ei vanlig hjemmeside?

Guest Per Olav
Skrevet
Hva mener du med ei vanlig hjemmeside da? Hvis du mener Wolfdog eller en annen side med hundetema synes jeg ikke det er for langt :)

Takk for svaret :) Jeg har tatt endel videosnutter og noen har jeg fått oversendt. De fleste er på to - fire minutter og så har jeg fått tilsendt etpar relativt lange - på rundt ti. Alle handler om bikkjer, trening, tester og konkuransser men det blir kanskje litt "overkill" med lange - det er liksom en grense for hva man skal plage folk med å se på ;)

Skrevet
Takk for svaret :) Jeg har tatt endel videosnutter og noen har jeg fått oversendt. De fleste er på to - fire minutter og så har jeg fått tilsendt etpar relativt lange - på rundt ti. Alle handler om bikkjer, trening, tester og konkuransser men det blir kanskje litt "overkill" med lange - det er liksom en grense for hva man skal plage folk med å se på :)

Jeg liker å se på slike filmer ;) Hadde du lagt ut film av din hund/rase, så får du garantert treff tror jeg ;)

Guest Per Olav
Skrevet
Jeg liker å se på slike filmer :) Hadde du lagt ut film av din hund/rase, så får du garantert treff tror jeg :)

Jeg har lagt ut kanskje litt for mange allerede ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...