Gå til innhold
Hundesonen.no

Blir du med på agilitytrening?


Arielle

Recommended Posts

Skrevet

hei nå er vi i gang med og få inn nytt, GODKJENT :D agillity utstyr i Dalane hundeklubb. 10 min kjøretur fra Egersund og ca 1 time fra stavnger ligger området. I denne forbindelsen ønsker vi og finne ut om det er innteresse for dette? Er det noen som vil bruke apperatene og trene på? Noen som er inntresert i en treningsdag der alle kan trene agillity? og er noen intresert i kurs?

Si ifra til meg og seg skriver bare dit navn opp(ikke noe bindene) navnene skal bare brukes til og finne ut om det er innteresse eller ikke?

Skrevet

Skulle gjerne dratt, men det er forsatt nermere til Stavanger, dersom jeg velger å gå.. Så jeg tar selvfølgelig det nermeste :D . Men hadde det ikke vært for avstanden, så hadde jeg komt.

  • 4 weeks later...
Skrevet

Jeg bor på bryne, og for meg er det like gyldig om jeg trener i stav eller egersund.

Jeg kunne godt tenkt meg et kurs :wub:

men det blir ei stund til, siden hunden min er 6uker og jeg ikke har fått den enda!

Skrevet

det passer fint da banen ikke er ferdig enda=) du kan gå inn på www.dalane-hundeklubb.no og der vil mitt mob nr. stå etter hvert så du kan ringe og skrive deg opp en stund før du vil begynne på kurs=) Siden er ikke så oppdatert for øyeblikket da web annsvarlig har frasakt seg annsvaret=)

Skrevet

hehe ja hjelpen jeg trenger er å få folk til og skrive seg opp på en liste over folk som er inntresert i dette så styret ser og få i gang noen snart!! :hyper:

Skrevet

det er bra... kan dere sende meg et navn (helst i dag) da det skal tas opp på styremøte på mandag om hvor mangen som er inntresert i et kurs eller bare som vil bruke utstyret...=)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...