Gå til innhold
Hundesonen.no

Badekar til hund


Arielle

Recommended Posts

Skrevet

skule hat et badekar til hunden. så det på et stand en gang en blått badekar så hunden bare hopper oppi. noen som vet nettadresen til noen som selger disse? er til stor hund. flat :rolleyes:

viiill haaa :lol:

Skrevet

Bare et lite tips til dem som ikke har så store hunder: Det er MYE billigere å kjøpe et vanlig baby-stellebord som er beregnet til å ha oppå badekar. De kan man få ganske billig, og fungerer svinfint som hundebadekar også. Dessuten kan man jo legge hunden OPPÅ stellebordet mens man føner og børster den.

Skrevet

Vi kjøpte en stor stamp på OBS med en propp i bunnen på som en kunne ta av når en var ferdig med den, fungerer utmerket på mine små peldotter.

Også ganske så poppulær hos guttungen som hater å dusje, den er akkurat så stor at han kan sitte oppi den(han er snart 9 år altså, så det er ikke snakk om liten unge)veldig praktisk når en bare har dusjkabinett i hus.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...