Gå til innhold
Hundesonen.no

Sko.


Aussieglis

Recommended Posts

Skrevet

Jeg må bite i det sure eplet å kjøpe meg nye sko! :glare: "altmuligskoene" jeg har hatt i to år har begynt å dele seg i to, så jeg må bruke noen tursko som egentlig er litt for små.. Jeg er sikkert den eneste jenta i verden som bare har ET par sko :P

Jeg ønsker meg sko som ser OK ut samtidig som de er gode å ha på! De må tåle vann/sørpe/gjørme og kunne brukes de fleste plasser, både i skog og på asfalt/grus og sånt.

Noen tips? Jeg har ramlet HELT ut av alt som heter sko og tilbehør, kan ikke huske sist jeg kjøpte noe til meg selv. :P (og dette skrives av hun som ikke kunne gå ut døra med søpla uten sminke og ordnet hår som 16åring.)

Guest Gråtass
Skrevet

Jeg har riktignok langt mer enn ett par sko, men jeg trøster meg med at det er praktiske sko. Jeg har ett par fjellstøvler som jeg har som all-round sko. Brukes på tur, trening, kurs kort sagt alt mulig i vinterhalvåret. Jeg har også ett par goretex joggesko som er anvendelige til alt sommerhalvåret.(begge parene er viking oppdaget jeg nå, tror det er en tilfeldighet altså) I tillegg har jeg muck boot på ønskelista, så jeg kan bytte ut gummistøvla som gårdsfottøy.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...