Guest lijenta Skrevet 3. November 2007 Rapporter Skrevet 3. November 2007 HVa betyr egentlig rur hunder når det er snakk om utstilling. Jeg trodde det var hunderaser som ikke har egen klubb men ser på Kongsberg utstillingen at der er det meldt på hund som har egen raseklubb. Så jeg begynte å lure er det jeg som har tatt feil eller? For hvis jeg har tatt feil så kan det hande jeg stiller der til neste år.
Caroline Skrevet 3. November 2007 Rapporter Skrevet 3. November 2007 R.u.r. står for raser uten raseklubb ja, men jeg er ikke helt sikker på om jeg skjønner hva du mener ellers? Det er både raser med og uten raseklubb som stiller der vil jeg tro
Guest lijenta Skrevet 3. November 2007 Rapporter Skrevet 3. November 2007 ja men i gruppe 7 så sto det på terminlista til nkk, bare r.u.r rasene en plass og en annen så leste jeg det jeg vil si skjeldene raser og da jeg kikket etter i dag så så jeg at det skulle stille en strihåret vorsteh og det er en rase med raseklubb. Men kanskje det skulle være en VORSTEHHUND STIKKELHÅRET for den har lov til å stille.
SFX Skrevet 3. November 2007 Rapporter Skrevet 3. November 2007 Kan det tenkes at det er en valp? For da er det åpent for alle raser, RUR eller ikke RUR.
Guest lijenta Skrevet 3. November 2007 Rapporter Skrevet 3. November 2007 Det står ikke at det er en valp og det gjør det på alle andre raser.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar