Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei! Hvordan legger jeg hundebilder inn på profilgalleriet mitt? Vil så gjerne ha bilde av hundene mine der :)

Ikke så stødig inned computerteknologi :icon_fun:

Skrevet

Tror det har skjedd en feil. Er ingen plasser der det står "last opp bilder" men når jeg trykker på "Lag album" så popper det tilbake til hovedmenyen :S

Skrevet

Jeg går inn på hundegalleriet, trykker på "New album", Der kommer det opp to ruter der jeg kan skrive albumnavn og album beskrivelse, deretter krysser jeg av "for alle", og deretter "lag album" men det kommer ingen bilder

Skrevet

Jeg sitter akkurat å lurer på det samme... forsøker å lage et album, når jeg har gjort det kommer jeg tilbake til hovedsiden, og så hvis jeg titter igjen står det at jeg ikke har noen album. Er det en annen måte å laste opp bilder? Må/skal man gjøre det FØR man lager albumet?

Skrevet

Det samme skjer nå som før, lager album i kontrollpanelet og ender da på forsiden av forumet igjen, uten at det ser ut til at det har blitt laget noe album.

  • 2 months later...
Skrevet

Jeg får fortsatt ikke til å lage et album. Når jeg har skrevet inn tittel på albumet og en beskrivelse, og da trykker for å lagre, popper jeg bare ut på hovedsiden. Er det bare jeg som har problemer med å lage det nå=?

  • 3 weeks later...
Skrevet

Jeg får heller ikke til å lage noe album. Akkurat det samme skjer med meg som det dere beskriver. Noen som får det til som kan forklare..??

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Skrevet

Åh, godt å sjå at det ikkje berre er eg som ikkje får til å opprette album!

Samme skjer her, går på kontrollpanel på galleri og opprett nytt album osv... men bare kommer til hovudsida til sonen.

Ja ja... det var jo kjipt... Si fra når dere har fiksa det då! Ikkje for å stresse deg Espen, men få ræven i gir! :ahappy:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Var ingen av dem fine?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...