Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei! Hvordan legger jeg hundebilder inn på profilgalleriet mitt? Vil så gjerne ha bilde av hundene mine der :)

Ikke så stødig inned computerteknologi :icon_fun:

Skrevet

Tror det har skjedd en feil. Er ingen plasser der det står "last opp bilder" men når jeg trykker på "Lag album" så popper det tilbake til hovedmenyen :S

Skrevet

Jeg går inn på hundegalleriet, trykker på "New album", Der kommer det opp to ruter der jeg kan skrive albumnavn og album beskrivelse, deretter krysser jeg av "for alle", og deretter "lag album" men det kommer ingen bilder

Skrevet

Jeg sitter akkurat å lurer på det samme... forsøker å lage et album, når jeg har gjort det kommer jeg tilbake til hovedsiden, og så hvis jeg titter igjen står det at jeg ikke har noen album. Er det en annen måte å laste opp bilder? Må/skal man gjøre det FØR man lager albumet?

Skrevet

Det samme skjer nå som før, lager album i kontrollpanelet og ender da på forsiden av forumet igjen, uten at det ser ut til at det har blitt laget noe album.

  • 2 months later...
Skrevet

Jeg får fortsatt ikke til å lage et album. Når jeg har skrevet inn tittel på albumet og en beskrivelse, og da trykker for å lagre, popper jeg bare ut på hovedsiden. Er det bare jeg som har problemer med å lage det nå=?

  • 3 weeks later...
Skrevet

Jeg får heller ikke til å lage noe album. Akkurat det samme skjer med meg som det dere beskriver. Noen som får det til som kan forklare..??

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Skrevet

Åh, godt å sjå at det ikkje berre er eg som ikkje får til å opprette album!

Samme skjer her, går på kontrollpanel på galleri og opprett nytt album osv... men bare kommer til hovudsida til sonen.

Ja ja... det var jo kjipt... Si fra når dere har fiksa det då! Ikkje for å stresse deg Espen, men få ræven i gir! :ahappy:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
    • Hei! Vi har en hund som begynner å bli en gammel mann og jeg er derfor på leting etter det som skal bli familiens neste familiemedlem etter han blir borte. I den forbindelse trenger jeg deres kloke hoder. Vi er en familie på tre, med et barn på 8 år. På grunn av allergi har vi vurdert det slik at Bichon Havanais og dvergpuddel fremstår som de mest aktuelle rasene.   Vi har en Havanais nå og han er litt spennende eksemplar. Fra han var valp har han vært ganske sær. Han er blant annet veldig lite kosete, ekstremt lite tilpasningsdyktig og har alltid hatt vanskeligheter med å slå seg til ro, så jeg kjenner vel han egentlig ikke igjen når jeg leser typiske rasebeskrivelser (nå fikk jeg dårlig samvittighet, så må legge til at han selvfølgelig er verdens beste hund!). Sønnen min har noen utfordringer blant annet på skolen og han trenger derfor å komme hjem til en bestevenn. Det var i søken på dette jeg kom over puddel, som jeg ser ofte blir brukt som terapihunder. Men når jeg leser rasebeskrivelser virker det som om Havanaise i all hovedsak er fantastiske med barn, mens det for puddler fremstår mer som om de kan være gode med barn. Så jeg lurer på om dere har noen erfaringer med disse rasene, gjerne begge? Vi kommer til å dele ansvaret med min mor som bor i samme hus, så den kommer ikke til å være noe særlig alene. Pelsstell er heller ikke noe problem. Krysser fingrene for at noen kan hjelpe oss i valget:)
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...