swimzy Skrevet 27. September 2007 Rapporter Skrevet 27. September 2007 Noen av dere som har prøvd tørrfôret til vom og hundemat??? er dette ett bra fôr?? Jeg bruker nå 50% 50% med vom og med tørrfôr, men har litt lyst til å bytte ut tørrfôret. noen med erfaringer med dette fôret```?
sveintore Skrevet 27. September 2007 Rapporter Skrevet 27. September 2007 Fikk en sekk med cøkla-foret deres for en stund tilbake, det har gått unna. Begge hundene spiste det uten å klage. Avføringa var fin, men det kom veldig mye i forhold til hvor mye de spiste.. (iallefall i forhold til foring på 100% råfor)
Carina Skrevet 8. Oktober 2007 Rapporter Skrevet 8. Oktober 2007 Først til v&h sitt tørrfôr; hunden min gikk på skyttens special når jeg overtok han. Han var skrap tynn (skyldes nok også en kald periode og han var mye ute), røytet som en gal og det kom mye mer ut enn inn. Så for min gordon setter fungerte det ikke. Jeg har derimot en kamerat som har fôret sine vorsthere på det og er kjempefornøyd. Så det blir vel som med alt annet: det kommer ann på hva som passer din hund.
Carina Skrevet 8. Oktober 2007 Rapporter Skrevet 8. Oktober 2007 Har delt tråden og slettet OT. Hold dere til topic. Diskusjoner rundt tørrfør vs. våtfor/råforing kan dere ta her: http://dyresonen.no/forum/index.php?showtopic=28375
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar