Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 121
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nå er det vel på tide med en liten oppdatering igjen Lang historie litt kortere: Rett før jul virket hun stivere og stølere enn normalt, ville ikke hoppe inn i bilen på samme måte, "stålsatte" se

Noen av dere har sikkert fått det med dere allerede, men verdens fineste, morsomste og vakreste Tollerfrøken er ikke mer… ? Hun ble akutt dårlig på kvelden 16. juni i år, og dessverre var det ingentin

Tenkte det var på tide med en liten oppdatering nå nesten et halvt år etter operasjonen. Josie har vært mye bedre i ryggen etter operasjonen, og jeg ville valgt det samme om igjen hvis jeg måtte velge

Posted Images

Skrevet

Du, forresten, en dag når det kanskje er litt varmere i været og når isen er tint så må vi ta en tur sammen til Sognsvann/båndtjern/øvresetertjern eller liknende, for jeg tror Bono trenger en liten "dytt-i-ræva" når det gjelder å svømme. Og en herlig tollerfrøken kan nok være den dytten han trenger! :)

Skrevet
Du, forresten, en dag når det kanskje er litt varmere i været og når isen er tint så må vi ta en tur sammen til Sognsvann/båndtjern/øvresetertjern eller liknende, for jeg tror Bono trenger en liten "dytt-i-ræva" når det gjelder å svømme. Og en herlig tollerfrøken kan nok være den dytten han trenger! :)

Jepp, det kan vi få til ;) Men jeg tviler på om jeg skal dra henne med meg rundt hele Sognsvann... Gjorde det for et par dager siden, og da begynte hun å halte litt på det ene beinet utpå kvelden... Men bade skal vi alltids få til ;)

  • 4 months later...
Skrevet

Bilder fra en stund tilbake (det kommer nyere etterhvert, jeg må bare redigere og fikse dem litt først):

Badedamen:

IMG_0991beskjrt-1.jpg

Grasiøs, som alltid:

IMG_1022beskjrt-1.jpg

IMG_1065-1.jpg

IMG_1085-1.jpg

Litt uskarpt, men allikevel:

IMG_1108-1.jpg

Nå om dagen går det veldig fint med Josie, lenge siden hun har vært noe særlig syk *bank i bordet*, hun har fått pels og er strålende fornøyd med tilværelsen :banana: Vi trener litt LP sånn for moro skyld, og så får vi se om vi blir startklare noen gang *ler*

Skrevet
Godt å se snuppa i form igjen. :banana: Flere bilder takk!

Flere bilder kommer når jeg får kommet meg på min egen pc etterhvert, jeg lover :)Skal såvidt hjemom etterpå, så det kommer kanskje en spam i løpet av kvelden?

Skrevet

I dag har Josie'n bursdag :) Lille jenta mi er blitt hele to år gammel, og jeg skjønner ikke helt hvor tiden er blitt av... Lille søte nurk da jeg hentet henne:

Reise010.jpg

Bilde038-1.jpg

Bilde033-1.jpg

Bilde023-1.jpg

Og så er man bare supersøt når man sover:

Photo0635.jpg

Ca ett år gammel:

IMG_0688sonen.jpg

IMG_0355_kopisonen-1.jpg

Sonetreff-Osloapril07002.jpg

Sonetreff-Osloapril07047.jpg

Søte kløne:

Sonetreff-Osloapril07051.jpg

Gratulerer med dagen, jenta mi! :)

Håper vi får mange fine år til sammen, verdens beste hund :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...