Gå til innhold
Hundesonen.no

Julegavetips ønskes


SFX

Recommended Posts

Skrevet

Ja, noen av oss må av ulike grunner starte julegavehandelen tidlig.

Er det noen som har forslag til julegave til ei god venninne som er komplett hundegal? Hun driver med utstilling og miniatyrhunder, så jakt- og bruksting er fullstendig uaktuelt. Og jeg er helt blank, etter nettopp å ha kjøpt bursdagsgave og brukt opp fantasien der...

Skrevet

Hva med en liten bag til å ha utstillingsutstyr i, med motiv av hennes rase! Finnes av og til hos raseklubbene, du kan jo sjekke nettsia. Ofte har de masse annet utstyr med motiv av rasene også..jeg synes iallefall det er en fin gave ;)

Skrevet

Selv ønsker jeg meg et sånn utst bord til å henge på buret, husker ikke hvor man fant det..

hva med fine halsbånd? jeg elsker forskjellige halsbånd, nesten så jeg samler ;)

På fotoknutsen kan man få vesker og kopper og slikt med motiv som man velger selv, kanskje hvis du har et fint bilde av hunden?

Skrevet

Hva med å søke opp hennes rase på e-bay e.l.? Der ligger det alltid en masse fine, raserealterte produkter som det ikke er så mange av her til lands.

Skrevet

Å, jeg vil ha et sånt gullanheng til kjede med springer på... Men det koster jo over tusenlappen, og DET har jeg ikke råd til for tiden :twitch:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...