Gå til innhold
Hundesonen.no

Treff førstkommende mandag (Trondheim)


Mirai

Recommended Posts

Skrevet

Kanskje på tide å prøve en konkret dato :wub:

Jeg har fri hele mandagen, men det tar jo en stund å reise for meg som ikke har bil (med mindre noen har plass til oss?). Så vil gjerne ta det litt "tidlig" på dagen, sånn tolv/ett-tiden.

Si ifra om dere kan, så skal jeg oppdatere førsteposten :icon_fun:

Mona har ikke sett andre på evigheter og kommer sikkert ikke til å oppføre seg :closedeyes:

Guest Christine
Skrevet

I 12-1 tiden er jeg desverre på skolen.

Og det tror jeg de fleste andre er også..

Guest Christine
Skrevet
Tviler på at jeg kommer til å være lenge på skolen (første skoledag), men vet liksom ikke når jeg slutter..

Samme her..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...