Gå til innhold
Hundesonen.no

PM knapp som mangler, eller...


Recommended Posts

Skrevet

Ja. Man får en PM, åpner den, og leser... Så skal man svare, men finnes det noen "reply" knapp eller lignende? Nei! Har lurt lenge på det der, og bestemte meg for å prøve å trykke på quote-knappen her om dagen.. Og da kom siden opp. Men hadde jo vært greit med en reply knapp, så skjønner kanskje potethoder som meg tegninga litt raskere? :)

Skrevet

Ja, men det blir jo alikevel ikke et "direkte svar" :) Da skriver man jo en "helt ny PM" med helt nytt emne osv. Med en reply-knapp ville det blitt "re: hei" f.eks, som det jo igrunnen blir når man trykker på quote-knappen. Jeg pirker bare, sånn egentlig :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...