Gå til innhold
Hundesonen.no

Trenger kattepass...


BareLinn

Recommended Posts

Skrevet

Ja, nå har det seg sånn at jeg har ansvar for to pusejenter ;)

Og jeg trenger pass til dem ei uke i sommer..Faktisk fra 1juli - 8 eller 9 juli ca..

Kan bli andre dager... Men ikke no mer enn ei uke..

Og jeg trenger sååårt pass til dem ;)

Hun eldste er da litt over 4mndr og hun yngste er nesten 4mndr ;)

Jeg betaler selvsagt fòret di trenger og tar med lekene demmes,og teppet dems..

Men vil noen hjelpe meg??

Kan til gjengjeld hjelpe noen tilbake?? =) Så sant jeg er hjemme...

Eller om noen vet om noe?? Som ikke er så himla dyrt??

Så værsåsnill å gi beskjed... For trenger respons litt fort ;)

Skrevet

Nå driver jo vi kattepensjonat, men er et stykke unna da, er jo i Follo, og vi må nesten ta fullpris pga det er veldig stor etterspørsel med kattepass i sommer :P Men si ifra hvis av interesse, begynner å bli fult for sommeren, men gjør jo unntak for soniser :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...