Gå til innhold
Hundesonen.no

Tekstilbur


Recommended Posts

Jeg har så lyst på ett sånt litt stort tekstil bur med åpning oppe. Slike som nesten ser ut som en lekegrind! Jeg har hørt at de "selges" overalt, men jeg finner dem ingen steder. Noen som vet hvor jeg kan få kjøpt ett sånt bur? :rolleyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du er i nærheten av en utstilling, så er det ofte stands som selger slike bur der. De på Plantasjen (og andre slike steder) er sikkert klart billigere, men kanskje ikke av samme kvalitet.

Men hvis buret ikke skal brukes støtt og stadig (slås opp og igjen hele tiden) så er det helt sikkert grei nok kvalitet på selv de billigste, da..

Ellers finnes slike sikkert på flere nettbutikker, da.

Lykke til i "jakten"!

Susanne

Lenke til kommentar
Del på andre sider

De har billige på både plantasjen og i ellos.. jeg har fra begge stedene og jeg er veeeldig fornøyd! Det fra ellos må jeg kjøpe nytt da pga jeg glemte bort buret etter at det hadde vært regn og dro hjem og etter to uker lukta det!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har et slik rødt et: http://www.diggidog.no/kategori.php?katego...;subkategori=98

Jeg er super fornøyd. Det er lett å bære og ikke minste veldig lett å sette opp/ta ned. Man bare setter sammen to stenger, så har man et bur man kan sitte på uten at det blir ødelagt. Jeg kjøpte mitt (som nr 3) for 600,- i en "Buddy" dyrebutikk

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har et slik rødt et: http://www.diggidog.no/kategori.php?katego...;subkategori=98

Jeg er super fornøyd. Det er lett å bære og ikke minste veldig lett å sette opp/ta ned. Man bare setter sammen to stenger, så har man et bur man kan sitte på uten at det blir ødelagt. Jeg kjøpte mitt (som nr 3) for 600,- i en "Buddy" dyrebutikk

Et sånt et har jeg også :P Så langt har jeg vært kjempefornøyd! Eneste "ulempen" er at det ikke følger med sånn liggeunderlag/madrass. Men det er jo ikke værre enn å ta med et teppe selv da! :rolleyes: Skikkelig ålreite bur ihvertfall! Og ikke så veldig dyre heller!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Buret som Maren viser til har jeg også veldig gode erfaringer med. Derimot har jeg ikke noe positivt å si om plantasjen sitt bur, bortsett fra at det er billig. Det fungerer ikke til en hund som beveger litt på seg i buret i alle fall. Hvis jeg har Chessea i det velter både hund og bur rett som det er, samtidig som at jeg ikke synes buret er slitesterkt. Det jeg har tåler i alle fall kun svært forsiktig behandling for ikke å bli hullete og skjevt.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg tror de har litt dyreutstyr på alle plantasjen butikkene. Men de har ikke sånt tekstilbur med åpning oppe på vår plantasje. Kun stålbur og litt sånt.

Men den leveringen på burexperten var elendig! Har enda ikke fått det!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...
Jeg tror de har litt dyreutstyr på alle plantasjen butikkene. Men de har ikke sånt tekstilbur med åpning oppe på vår plantasje. Kun stålbur og litt sånt.

Men den leveringen på burexperten var elendig! Har enda ikke fått det!

Vil vel ikke akkurat si elendig? Har jo ikke gått så mange dagene ennå...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ingen grunn til å ikke bruke tørrfôr som godbiter ellers også, det er jo bare mat, så lenge hunden vil ha det. Og vær for all del ekstremt forsiktig med AI. De stiller ikke vesentlige spørsmål som en veterinær vet å spørre før man behandler en hund. Kildekritikk er fint, men det kommer helt an på hvilke kilder man bruker. Og har lov til å bruke. Så enten er AI-en trent på ulovlig materiale, eller så har den et begrenset spenn av kilder. I tillegg er det ekstremt stor forskjell på hundehold i ulike land, så selv forutsetninger for forskning og råd fra profesjonelle vil variere stort.
    • Altså hvorfor har ikke jeg tenkt på dette?!  Så genialt med AI altså👏🏻  Har snakket med vetrinær igjen i går, og vi skal forsøke med Hills sitt allergifor:) Vi startet overgang i går og lillemann ELSKET det og «sorterte» maten i skåla for han skulle spise Hills-bitene først🤣  Det som var et kjempepluss var at foret har godbiter med samme ingredienser, så de kunne han få 4 stk av om dagen, selv om han er på eliminasjonsdiett. Så GJETT om det ble fest hjemme i går. Første godbit på mer enn syv uker.  Fikk også sove natta gjennom uten magetrøbbel og i morres var avføring fast og fin!    Har skikkelig tro på at dette skal bli bra🫶🏻 OG når vi forhåpentligvis starter provokasjonsdiett om noen uker så skal vi starte med VOM fra taste!    Tusen takk for gode råd folkens👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dere er helt supre som tar dere tid til å svare, og nå er vi såå lykkelige i heimen😍    
    • Takk! 🥰 Jeg glemte at det finnes en verden av små butikker utenom gigantene. Du reddet dagen og uka og måneden, og potensielt hele sommeren min. Nettopp vært på kurstime med råfor klabb og klæss og isj, og så ikke veldig lyst på fremtiden. Får hamstre.
    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...